گاوصندوق گنجینه مهر پارس
گاو صندوق گنجینه
آگوست 14, 2019
گاوصندوق گنج بان
گاوصندوق گنج بان
ژانویه 15, 2020
Show all
گاوصندوق گنجینه مهر پارس

بازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوه

بازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوه بهترین گاوصندوق ایران را از ما بخواهید

بگذارید ابتدا مروری بر تاریخچه شرکت گاوصندوق کاوه داشته باشیم :

گروه صنعتی کاوه به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با قدمتی بالغ بر 75 سال فعالیت اولیه خود را در ساخت تجهیزات اداری شروع و سپس به عنوان اولین سازنده صندوقهای نسوز و سایر ادوات ایمنی در ایران و خاورمیانه ادامه کار داده است.

بازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوه

ار آنجائیکه تولیدات کاوه دارای شهرت خاصی در ایران و منطقه و مورد اعتماد مردم است، گروه تصمیم به توسعه خطوط تولید برای پاسخگویی به تقاضا و اعتماد مشتریان خود نمود و علاوه بر کارخانه موجود در تهران که فضایی نزدیک به 50000 متر مربع را دارا میباشد با سرمایه گذاری نسبت به راه اندازی کارخانه دوم در اصفهان نیز اقدام نمود که آن کارخانه با استاندارد و تکنولوژی ارزشمند کاوه، سهم عمده ای در عرضه محصولات دارد.

بازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوه

گروه صنعتی کاوه در سایه تعهد و تخصص نیروی انسانی خود و تلاش آنان بیش از 42 نوع محصول را در انواع صندوقهای نسوز سبک و سنگین و ضد سرقت، انواع دربهای خزانه بانکی و خانگی و درب فرار، صندوقهای امانات،فایلهای ایمنی در اندازه های مختلف، صندوق های ویترینی آسانسوری جواهر فروشی با تکنولوژی منحصر به فرد و ایمن (ثبت شده به شماره 44501 در اداره ثبت علائم تجاری) دربهای ایمنی آپارتمان با ویژگیهای متفاوت و مطابق سفارش مشتری، یخچال خودرو و سایر محصولات دیگر با مطلوبترین کیفیت عرضه مینماید. محصولات این گروه با یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش نامحدود ارائه میگردد. بخش تحقیق و توسعه (R&D) گروه نیز با بهره گیری از متخصصین مجرب نسبت به نوآوری در تولید محصولات جدید و بهینه سازی محصولات قدیم، بنا به درخواست مشتری اقدام و چرخه اتصال بخش بازاریابی و خدمات پس از فروش با این بخش بصورت مداوم برای رفع نیازهای مشتریان بر قرار است.

بازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوهبازکردن قفل گاوصندوق ایران کاوه

سیستم تضمین کیفیت و کنترل کیفیت:

گروه صنعتی کاوه اولین دارنده گواهینامه استاندارد ملی و گواهینامه های بین المللی در این صنعت میباشد که با معیار های تدوین شده در آنها از بدو ورود مواد اولیه تا خروج محصول کنترلهای لازم مرحله به مرحله روی قطعات و محصولات صورت میگیرد. این گروه علاوه بر گواهینامه استاندارد دارای گواهینامه ISO9001-2000 از شرکت Alliance و گواهینامه ISO9002-1996 از شرکت QMI کانادا میباشد.

انواع روش های باز کردن گاوصندوق کاوه ایران

  • بازکردن گاوصندوق با دریل دو حالته

  • بازکردن با گاوصندوق کلید چند زبانه

  • بازکردن با مهارت و تجربه تیم امدادکاوه بدون ابزار خاصی و فقط با تبهر و تجربه ما

 

باتوجه به این نکته که گاوصندوق کلیدی امنیت کمتر و ضعیف تری درمقابل گاوصندوق های رمزدار و جدید موجود در بازار دارد. بنابراین باز کردن آن راحت تر است و ممکنه یک کلید ساز یا قفل ساز با تجربه و حرفه ای با داشتن امکانات لازم و صرف زمان مناسبی قادر به بازکردن قفل آن باشد
اما : امداد کاوه به هیچ عنوان مراجعه به کلید ساز را برای بازگشایی گاوصندوق یا باز کردن گاوصندوق کلیدی بدون کلید توصیه نمی کند و این کار موجب آسیب دیدن قفل گاوصندوق خواهد شد و ممکن است دردسر های زیادی برایتان درست کند

فروشگاه طباطبایی عاملیت فروش انواع گاوصندوق ، گاوصندوق نسوز ، گاوصندوق کاوه ، گاوصندوق نیکا ، گاوصندوق گنج بان ، گاو صندوق دیجیتالی در ایران می باشد ، این فروشگاه افتخار این را دارد تا شما را در این امور راهنمایی کند .بر آنیم تا برای شما بهترین محصولات را ارائه بدهیم و برای شما امنیت خاطر بسازیم فروشگاه گاو صندوق طباطبایی با داشتن چندین سال سابقه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش گاو صندوق در تهران و نمایندگی های صندوق بامیل ، صندوق نیکا ، صندوق دیجیتال نیکا و بامیل سیف توانسته در این سال ها با افتخار امنیت خاطر را به منزل و محل کار شما بیاورد.بهترین و متنوع ترین گاو صندوق های دیجیتالی کره ای و ژاپنی و ایرانی ، صندوق های اثر انگشتی ، صندوق نسوز ، فایل ۴ کشو ، فایل نسوز ، صندوق امانات ، درب خزانه ، فروش گاو صندوق ، خرید گاو صندوق ، قیمت گاو صندوق ایرانی ،قیمت گاو صندوق خارجی در این فروشگاه موجود هستند.

مرکز امداد کاوه تمام خدمات مورد نیاز شما مانند حمل گاوصندوق و بازگشایی گاوصندوق کاوه را برای شما انجام خواهد داد.

دیدگاه ها بسته شده است