تعمیرات گاوصندوق

تعمیرات گاوصندوق را می‌توان مجموعه‌ای از خدماتی مانند بازگشایی قفل در صورت گم شدن کلید، فراموشی رمز توسط مالک، تغییر نوع قفل و همچنین حمل و جا به جایی آنها به محل های جدید دانست.

تعمیرات گاوصندوق کاوه

این خدمات از تخصصی ترین خدمات ارائه شده توسط گروه های حرفه ای و تولید‌کننده گاو‌صندوق می‌باشند که عدم توجه به استانداردها در نهایت منجر به خسارت‌های جبران ناپذیر خواهد شد.

شرایط در جامعه به سمتی پیش می‌رود که نیاز است افراد به دنبال راه حل‌هایی برای ایمن کردن منزل و محیط کار خود باشند.

افراد راه‌های زیادی از جمله نصب دوربین مدار بسته، نصب حفاظ‌های فلزی بر روی دیوارها و یا خرید گاوصندوق برای مدارک و طلا و جواهرات  و … را برای حفظ امنیت و آرامش خود انجام می‌دهند.

 

دلایل تعمیر گاوصندوق

نمایندگی تعمیرات گاوصندوق کاوه

عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است شما مجبور شوید گاوصندوق خود را تعمیر نمایید. عواملی مانند:

 • خرابی در اثر استفاده‌ی طولانی مدت:

گاهی پیش می‌آید که شما گاوصندوقی دارید که مدت زمان زیادی است که از آن استفاده می‌کنید و با گذشت زمان دستگیره‌ها و یا قفل‌ها و یا رمز آن دچار مشکل شود که در اینصورت باید به تعمیر آن بپردازید.

 • شرایط آب و هوایی:

وجود رطوبت زیاد در هوا، باعث می شود دستگیره‌ها و یا لولا‎‎‎های درب گاوصندوق شما خراب شود و درب آن به راحتی باز و بسته نشود، در اینگونه مواقع بهتر است به تعمیر گاوصندوق بپردازید.

 • جابجایی غیر اصولی:

اگر می‌خواهید گاوصندوق را به منزل یا محل کار جابجا کنید، بهتر است این کار را به عهده شرکت مربوطه بگذارید.

جابجایی گاوصندوق‌ها کاری اصولی است و تخصص مربوط به خودش را می طلبد و اگر این کار توسط افراد غیر حرفه‌ای انجام شود، ممکن است با ضربه دیدن گاوصندوق درب آن باز نشود و یا اینکه دستگیره‌ها درست عمل نکنند.

در جابجایی گاوصندوق‌های ضد سرقت نیز باید توجه بیشتری داشت، زیرا در حین جابجایی توسط افراد غیر حرفه‌ای به درب آن ضربه وارد شود و زبانه‌های ضدسرقت فعال شوند و درب گاوصندوق باز نشود.

تعمیر قفل گاوصندوق

 • شکسته شدن کلید در قفل:

گاهی پیش می‌‌آید که شما از گاوصندوق به مدت طولانی استفاده نکرید و کلید آن را گم کرده‌اید و یا ممکن است در هنگام بازکردن درب گاوصندوق، کلید داخل قفل بشکند، در این صورت برای بازگشایی نیاز به یک تعمیرکار آموزش دیده و معتبر دارید که این کار را برایتان انجام دهد.

خراب شدن رمز گاوصندوق

 • فراموشی رمز:

سعی کنید رمز گاوصندوق خود را طوری انتخاب کنید که مانند تاریخ تولد رند نباشد و یا رمز سخت و پیچیده‌ای نگذارید که خودتان فراموش کنید.

اگر مایل به گذاشتن رمز سختی هستید، حتما آن را در جایی برای خودتان یادداشت نمایید که فراموش نکنید.

 • خراب شدن لولا ها:

اگر درب گاوصندوق شما به راحتی باز و بسته نشود، مشکل از  لولاهای آن است که باید تعمیر شود.

 • عدم استفاده به مدت طولانی:

اگر شما یک گاوصندوق بسیار قدیمی دارید که مدت هاست درب آن باز نشده است و یک گوشه بلا استفاده بوده است و اکنون تصمیم بر استفاده‌ی مجدد آن گرفتید، لازم است که ابتدا آن را تعمیر نمایید.

 • جایگزینی قفل از ساده به رمز های مکانیکی و یا الکترونیکی:

گاهی در روزهای اولی که یک گاوصندوق با رمز مکانیکی خریداری می‌کنید ممکن است در هنگام تغییر رمز، رمز مکانیکی دچار مشکل شود و نیاز باشد که شما با شرکت مربوطه برای ارسال تعمیرکار تماس بگیرید تا رمز را تعمیر کنند و شیوه‌ی تغییر رمز را به شما آموزش دهد.

 • مطلع شدن از زمان باز و بسته شدن درب با نصب دستگاه پنل

  sms یک روش برای اطلاع از باز و بسته شدن درب گاوصندوق است البته در برخی گاوصندوق‌ها با اپلیکیشن هم این کار انجام می‌شود.

 

چرا تعمیرات گاوصندوق اهمیت دارد؟

تعمیر گاوصندوق امداد کاوه

توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیرات گاوصندوق، حتما در سریع ترین زمان این کار را انجام دهید، زیرا در اینگونه مواقع ایمنی گاوصندوق در صورت بروز مشکل پایین می‌آید و محتوای داخل آن در معرض خطر قرار می‌گیرد.

برخی از افراد فکر می‌کنند که گاوصندوق نیازی به تعمیر ندارد و می‌تواند سالها کار کند در صورتی که اینگونه نیست و اگر بخواهید گاوصندوق عمر زیادی داشته باشد و بعدا متحمل هزینه‌های زیادی نشوید، باید به طور منظم آن را سرویس و تعمیر نمایید. (حداقل سالی یکبار)

امنیت در تعمیر گاوصندوق

یکی از مهمترین وسایل امنیتی در محیط های مسکونی و تجاری و اداری، گاوصندوق می‌باشد که افراد زیادی برای نگهداری از وسایل و مدارک ارزشمند خود از آن استفاده می‌کنند.

افرادی که گاوصندوق دارند، اولین و مهمترین ویژگی که در نظر می‌گیرند، امنیت گاوصندوق است. امنیت همیشه در گاوصندوق‌ها حرف اول را می زند.

گاهی پیش می‌آید که گاوصندوق شما نیاز به تعمیر دارد و از آن جا که تعمیر گاوصندوق ممکن است با تعویض قفل نیز همراه باشد، شما باید تعمیر آن را به فرد یا تیمی قابل اعتماد بسپارید تا از این بابت خیالتان راحت شود.

تخصص و مهارت اولین و مهمترین ویژگی یک تیم تعمیرات گاوصندوق می‌باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید.

فرد یا تیمی که قرار است تعمیر گاوصندوق را برای شما انجام دهد باید با ساختار و جزئیات به کار رفته در طراحی گاوصندوق آشنایی داشته باشد و از مهارت کافی برای تعمیر و تعویض قفل برخوردار باشد.

توجه:

یکی از بهترین گزینه‌هایی که می‌توانید تعمیر گاوصندوق خود را به آن واگذار کنید، سازنده اصلی گاوصندوق می‌باشد چون با تمام جزئیات آنها و نحوه رفع مشکلات بوجود آمده آشنا بوده و در کمترین زمان بهترین نتیجه را ارائه می‌دهد.

 

چه نوع گاوصندوق هایی امکان تعمیر دارند؟

 • گاوصندوق های زمینی و نسوز
 • گاوصندوق های دیواری پنهان
 • گاوصندوق های دیجیتال
 • گاوصندوق های کلیدی
 • گاوصندوق های بانکی

 

قیمت تعمیر گاوصندوق

تعمیر گاوصندوق یک کار بسیار تخصصی است که مهارت‌های خاصی لازم دارد. شرکت‌های زیادی به تعمیر گاوصندوق می‌پردازند اما هر شرکتی معتبر نیست و نمی‌توان به آنها اعتماد کرد.

هنگامی که یک گاوصندوق خراب می‌شود، مهمترین مسئله ای که برای مشتریان به وجود می‌آید، قیمت تعمیر گاوصندوق است.

عوامل مختلفی می‌تواند در تعیین قیمت تعمیر گاوصندوق نقش داشته باشد.

از جمله:

 • برند گاوصندوق
 • نوع و علت خرابی

شما عزیزان می توانید برا اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از قیمت ها، با ما تماس بگیرید.

تیم امداد کاوه با بیش از 22 سال سابقه فعالیت در زمینه گاوصندوق می تواند هر نوع گاوصندوقی را برای شما در هر شرایطی تعمیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *