بازگشایی گاوصندوق کاوه

بازگشایی گاوصندوق در تهران کار ماست و بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت داریم

بازگشایی گاوصندوق کاوه یا باز كردن گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق کلیدی، توسط یکی از مجرب ترین تیم های بازگشایی گاوصندوق در ایران در امداد کاوه انجام می شود.

نگران بازگشایی گاوصندوق خود نباشید تیم بازگشایی گاوصندوق امداد کاوه در کنار شماست تا در سریعترین زمان ممکن گاوصندوق شما را بازگشایی کند.

باز کردن گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق در تهران

آموزش باز كردن قفل گاوصندوقخدمات ما به شرح زیراست:

بازگشایی گاوصندوق ایران کاوه هر مدلی مربوط به هر سالی را تیم امداد کاوه برای شما انجام خواهد داد و در کوتاه ترین زمان ممکن هم بازکردن گاوصندوق ایران کاوه انجام خواهد شد.

باز كردن گاوصندوق كاوه سه شماره

باز كردن گاوصندوق كاوه سه شماره (بلکه زودتر) تیم متخصصین ما توانایی باز کردن هرگونه گاوصندوقی را در کمترین زمان ممکن دارند و شما می توانید با ما تماس بگیرید و این کار را از تیم ما بخواهید. (برخی از گاوصندوق ها سریعتر و برخی دیگر ممکن است زمان بر باشند اما هر مدل گاوصندوقی را می توانیم برای شما بازگشایی کنیم.)

روش باز کردن گاوصندوق کلیدی ایران کاوه :

روش باز كردن گاوصندوق کلیدی ایران کاوه خیلی خلاصه به شرح ذیل است :

با کلید:

  1. کلید را داخل قفل قرار دهید.
  2. آن را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا درب باز شود.

با رمز:

  1. رمز را به درستی وارد کنید.
  2. دستگیره را بچرخانید تا درب باز شود.

در صورت فراموشی رمز:

  1. با یک متخصص قفل تماس بگیرید.
  2. مدارک مالکیت گاوصندوق را ارائه دهید.
  3. متخصص رمز را بازنشانی یا قفل را تعویض می‌کند.

نکات:

  • هرگز سعی نکنید خودتان قفل را باز کنید، زیرا ممکن است به گاوصندوق آسیب برسد.
  • برای امنیت بیشتر، رمز گاوصندوق خود را به طور مرتب تغییر دهید.
  • از یک رمز قوی و غیرقابل حدس استفاده کنید.
فراموش كردن رمز گاوصندوق کاوه مکانیکی یا هر نوعی یک کاووس است آن هم برای ادارات و بانک ها که ارباب رجوع روزانه زیادی دارند، امدادکاوه برای همین روزاست
بازگشایی گاوصندوق تهران کاوه – بازگشایی گاوصندوق گنجینه – بازگشایی رمز گاوصندوق – بازگشایی رمز گاوصندوق کاوه – بازگشایی و جابجایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق

 

باز کردن گاوصندوق کاوه

باز كردن گاوصندوق كاوهاز جمله سوالاتی که اغلب افراد را درگیر خود می‌کند، مربوط به بحث باز کردن درب گاوصندوق بدون کلید است! در واقع با توجه اینکه گاوصندوق‌ها همواره جنبه محافظتی داشته‌اند، فاکتورهایی به جهت مراقبت از دارایی نقدی افراد، برای افزایش امنیت گاوصندوق تعریف شده است. از این رو، در ادامه این بحث به ارائه توضیحات بیشتری در خصوص گاوصندوق کاوه و ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت‌.

 

ویژگی‌های گاوصندوق کاوه

از مهم‌ترین فاکتورهایی که در رابطه با انواع گاوصندوق مطرح می‌شود، عدم امکان باز کردن گاوصندوق بدون کلید است. در واقع این ویژگی‌، به جهت امنیتی، در وهله اول برای خرید گاوصندوق در نظر گرفته می‌شود.

گاوصندوق کاوه در راستای همین موضوع، به گونه‌ای طراحی شده که در صورت باز کردن گاوصندوق بدون کلید، دچار آسیب می‌شود. در نتیجه تنها راه بازگشایی گاوصندوق کاوه بدون استفاده از کلید، تخریب قفل آن خواهد بود.

طراحی قفل گاوصندوق کاوه به گونه‌ای است که شباهت بسیاری در آن با انواع قفل‌ها مشاهده می‌شود؛ اما به دلیل ساختار ظریفی که در این طراحی مد نظر قرار گرفته شده، امکان باز کردن آن به وسیله قفل ساز هم وجود ندارد.

با توجه به این مسئله، حتما این سوال برای شما هم به وجود می‌آید که در صورت فراموشی رمز گاوصندوق مورد بحث، چه کار باید کرد؟ در این حالت، تماس با امداد کاوه می‌تواند همان راهکار ایده‌آل برای بازگشایی گاوصندوق کاوه و استفاده دوباره از آن باشد.

از طرفی هم باید افزود که تیم امداد کاوه، توانایی بازگشایی هر مدل از گاوصندوق را دارد و در صورت فراموشی رمز و نیاز به استفاده دوباره از گاوصندوق، می‌توانید به این تیم حرفه‌ای مراجعه کنید.

در مورد گاوصندوق‌های کاوه هم با توجه به آنچه گفت شد، این انواع گاوصندوق بسته به ویژگی‌هایی که دارند، برای بازگشایی بدون کلید نیاز به زمان متفاوتی خواهند داشت. به طوری که در برخی موارد، برای اینکار، یک بازه چند روزه تعریف می‌شود.

مقاومت از دیگر خصوصیات و ویژگی‌های ساختاری‌ای است که در طراحی گاوصندوق کاوه مد نظر قرار گرفته شده است. این مقاومت برای انواع گاوصندوق‌های ضدحریق و ضدسرقت متفاوت خواهد بود و به وظایف خاص تعریف شده برای هر یک از این گاوصندوق‌ها بستگی دارد.

در نتیجه برای گاوصندوق ضدسرقت کاوه، این مقاومت از جهت نفوذ ناپذیری و بدنه مستحکم خواهد بود. در حالی که گاوصندوق ضدحریق کاوه، به گونه‌ای طراحی شده است که نسبت به حرارت می‌تواند از خود مقاومت بالایی نشان دهد.

اگر رمز گاو صندوق را فراموش کردیم چه کنیم؟

بازگشایی گاوصندوق کاوه به چه معناست؟

معنی کلمه بازگشایی یا باز کردن مجدد یا باز كردن گاوصندوق این است که شما اقداماتی را انجام دهید یا فرد کارشناس اقداماتی را برای گاوصندوق شما انجام دهد که امکان استفاده مجدد از گاوصندوق برای شما فراهم شود و شما بتوانید بدون آسیب دیدن گاوصندوق مجدد از آن استفاده کنید و اشیاء ارزشمند خود را درون آن قرار دهید.

بازگشایی گاوصندوق تهران کاوه – بازگشایی گاوصندوق گنجینه – بازگشایی رمز گاوصندوق – بازگشایی رمز گاوصندوق کاوه – بازگشایی و جابجایی گاوصندوق

چقدر طول میکشد یک گاوصندوق باز شود؟

باز كردن گاوصندوق كاوه سه شمارهبازگشایی گاوصندوق کاوه و انواع مختلف در مدت زمان متفاوت انجام میشود و مدت زمان بازگشایی گاوصندوق بستگی به نوع گاوصندوق و نوع رمز آن دارد.

مدت زمان بازکردن گاوصندوق ها در بهترین حالت دو الی سه ساعت در گاوصندوق های مختلف و حداکثر در بدترین حالت دو الی سه روز خواهد بود.

در صورت فراموش كردن رمز گاوصندوق کاوه باز کردن درب گاوصندوق را از امداد کاوه بخواهید

اگر رمز گاو صندوق را فراموش کردیم چه کنیم

خب بهترین کار تماس با متخصصین امدادکاوه هست.

 

نکاتی جالب و خواندنی در خصوص نحوه بازگشایی گاوصندوق ها و توصیه های مهم

 

اگر کلید گاوصندوقتان حتی یکبار در وضعیت قفل گم شده باشد حتما با وسایل و تجهیزاتی که به کمک آن متخصصین گاوصندوق را باز میکنند آشنا شده اید.

دریل دو وضعیته وسیله ای گران قیمت است که به کمک آن متخصصین امر بازگشایی گاوصندوق، گاوصندوق شما را باز می کنند.

کلید چند محور هم وسیله دیگری است که قابلیت این را دارد که در هر قفلی تغییر وضعیت دهد و آن را به سرعت باز کند و در بازگشایی گاوصندوق هم وسیله ای کاربردی است.

 

 

آیا یک کلیدساز میتواند قفل گاوصندوق را باز کند؟

 

ما هرگز چنین توصیه ای نمی کنیم. چرا که باز کردن گاوصندوق، اگرچه ظاهرا مشابه باز کردن قفل معمولی است، اما در حقیقت، تفاوت های بسیار حساس و ظریفی دارد که اگر به آن توجه نشود، ممکن است گاوصندوق لطمه های جبران ناپذیری ببیند!!!

استفاده از کلیدساز ها برای باز کردن قفل گاوصندوق جز خسارت مالی و زمانی و آسیب گاوصندوق چیزی در برنخواهد داشت.

تذکر : برای بازکردن گاوصندوق کاوه معمولا غیر از تخریب قفل راه دیگری نیست.

بازگشایی گاوصندوق کاوه – بازگشایی گاوصندوق کاوه

بازگشایی گاوصندوق تهران کاوه – بازگشایی گاوصندوق گنجینه – بازگشایی رمز گاوصندوق – بازگشایی رمز گاوصندوق کاوه – بازگشایی و جابجایی گاوصندوق

بازگشایی گاوصندوق

خاطرات تصویری با گاوصندوق ها

اسامی برخی از فیلم های سرقت از گاوصندوق که در سال های گذشته ساخته شده اند.

شغل ایتالیایی (۲۰۰۳)  –  مردان گاوصندوق   –  جانور جذاب   –    به کالینوود خوش آمدید    –   یازده اقیانوسی   –   قدرت مطلق   –   نشان جان‌سخت    –   هادسن هاوک سارق   –   حس برتر.

حتما دیده اید که سارقان چگونه یک گاوصندوق را باز می کنند و در فیلم های فوق هم می توانید ببینید، ولی واقعا چطور باز كردن گاوصندوق اتفاق می افتد؟

بازکردن گاوصندوق کاوه

بازگشایی گاوصندوق کاوه – بازگشایی گاوصندوق کاوه

با ما در تماس باشید : 09122084335

مرکز امداد کاوه تمام خدمات مورد نیاز شما مانند حمل گاوصندوق و بازگشایی گاوصندوق کاوه را برای شما انجام خواهد داد.

 

اگر رمز گاو صندوق را فراموش کردیم چه کنیم؟

 

خب همیشه بهتر است با تیم متخصصین امداد کاوه در تماس باشید…

 

باز کردن گاوصندوق

باز كردن گاوصندوق چگونه است

 

باز كردن گاوصندوق از پیچیدگی های خاص خودش برخوردار است و برای افراد نا وارد و تازه کار نا ممکن خواهد بود، باز كردن گاوصندوق نیاز به تجربه بالایی دارد و برای انواع مختلف آن کار کمی متفاوت تر است

کمی پیچیده است و ما نمی خواهیم تمام زیر و بم کار را برای شما توضیح دهیم فقط قصد داریم تا به شما بگوییم که چه نکته هایی را رعایت کنید تا بازگشایی گاوصندوق کاوه برای هر فردی ساده نباشد.

معمولا گاوصندوق ها به دو دسته اصلی ضد حریق و ضد سرقت تبدیل می شوند، که متاسفانه ضد حریق ها برای سارقان طعمه خوبی محسوب می شوند و باز كردن گاوصندوق های ضد حریق آسان تر است گاوصندوق های ضد سرقت هم در صورت بروز حریق و آتش سوزی محتویات درون خود را می پزند.

 

بنابراین گاوصندوق های ضد حریق در مقابل سرقت ایمن نیستند و بازگشایی گاوصندوق کاوه ضد حریق ساده تر است و گاوصندوق های ضد سرقت در مقابل حریق توان خوبی نشان نمی دهند و بازگشایی گاوصندوق کاوه ضدسرقت زمان بر است.

 

بسته به نیازهای خریداران گاوصندوق، یک گاوصندوق ممکن است دیواری، زیر کف (راه پله) یا نوع معمول تر آن و عمودی (ایستاده) باشد.

 

باز کردن گاوصندوق

 

دسته بندی گاوصندوق ها

 

گاوصندوق های خانگی در دو گروه قرار دارند : که از این دو :

گروه اول بین 1 تا 8 عدد رمز را قبول می کنند و ایمنی بیشتری دارند و بازگشایی گاوصندوق کاوه با رمز 8 رقمی دشوارتر است.

گروه دوم حداکثر 3 عدد رمز دارند و ایمنی خیلی پایینی دارند و برای سرقت وسوسه بر انگیز هستند و بازگشایی گاوصندوق کاوه اینگونه ساده تر است.

طراحی مکانیزم قفل ها در گاوصندوق به صورت چرخ دنده ایست و این طراحی تقریباً بدون مشکل و در عین سادگی خودش قادر است نیاز کاربران را فرآهم کند و تا حدی زیادی هم از سرقت جلوگیری کند.

 

جهت باز كردن گاوصندوق خود با تیم امداد کاوه در تماس باشید

جالب است بدانید طراحی جعبه دنده قفل گاوصندوق نزدیک به ۱۰۰ سال است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و ثابت کرده که حتی برای خبره ترین دزدان گاوصندوق مانعی خوب و کارآمد محسوب می شود و توانایی های خوبی برای جلوگیری از بازگشایی گاوصندوق کاوه دارد.

اما در بسیاری از مواقع این خود صاحبان گاوصندوق ها هستند که باعث می شوند تا به آسانی بازگشایی گاوصندوق کاوه آنها توسط سارقان انجام شود و داراییشان به تاراج رود.

 

باز کردن گاوصندوق

ساده ترین شیوه های بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط سارقان که باید بدانید

کارهایی که در اینجا ذکر می کنیم خیلی ساده هستند و شما با رعایت آن ها می توانید از بازگشایی گاوصندوق کاوه و سرقت محتویات گاوصندوقتان جلوگیری کنید.

1- ساده‌ترین راه برای باز کردن یک گاوصندوق فهمیدن رمز آن است و استفاده از رمزهای آزمایشی ممنوع است.

2- نوشتن رمز گاوصندوق روی بدنه آن یا روی هر چیزی در نزدیکی آن ممنوع است.

دو مورد فوق بازگشایی گاوصندوق کاوه را ساده می کند و باید از آن ها پرهیز شود.

جالب است بدانید که تمام گاوصندوق‌ها توسط سازندگان با رمزهای آزمایشی حمل می‌شوند. همانطور که تمام کیف های رمز دار و… توسط رمز های پیش فرضی در بازار عرضه می شوند.

گاوصندوق ها هم به همین شکل به بازار عرضه می شوند و اگر آن رمز پیش فرض را تعویض نکنید بازگشایی گاوصندوق کاوه شما کار آسانی خواهد بود. امکان سرقت هم بالا خواهد رفت.

باز کردن گاوصندوق

باز كردن گاوصندوق – باز كردن گاوصندوق – باز كردن گاوصندوق

همیشه بهترین کار این است که یک صاحب گاوصندوق، رمز آزمایشی را پس از خرید گاوصندوق تعویض ‌کند یا از فروشنده این کار را بخواهد. که متاسفانه این کار هم معمولا توسط خریداران یا فروشنده ها انجام نمی شود.

متاسفانه بیش‌تر خریداران گاوصندوق، با همان رمز آزمایشی از گاوصندوق استفاده می‌کنند و خودشان باعث بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط سارقان می شوند.

رمز های آزمایشی برای بیشتر گاوصندوق‌ها شناخته شده و مرسوم است و معمولا هم توسط کلید سازها و دزدان گاوصندوق‌ها شناخته شده‌ است.

 

بله اگر شما همچنان دارید از رمز هایی که حدس زدن آن ها بسیار ساده است استفاده می کنید گاوصندوق تان در معرض خطر جدی بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط افراد ناخواسته است و ما در امداد کاوه برای دارایی شما نگرانیم.

چراکه حدث زدن رمز هایی مانند تاریخ تولد شما که در جواز کسب شما درج شده یا توسط دوستان و آشنایان شناخته شده است و یا بخشی از شماره همراه شما که بر روی شیشه مغازه درج شده باشد یا شماره مغازه و.. پیدا کردنش کار سختی نیست.

 

پس سعی کنید همیشه در گام اول رمز گاوصندوق پیش فرض را تغییر دهید و یک رمز مناسب و غیر قابل حدث زدن بگذارید.

 

در گام دوم هم نهایت سعی خود را بکنید که از نوشتن رمز گاوصندوق یا اعداد و ارقام مربوط به رمز گاوصندوق در نزدیکی گاوصندوق به هر نحوی جدا خودداری کنید چون این کار باعث بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط سارق خواهد شد.

 

به هر نحوی که می گوییم اعداد و ارقام رمز گاوصندوق نباید در نزدیکی گاوصندوق دیده شود به این معناست که اعداد رمز را بر روی گاوصندوق یا دیوار های کناری آن و… ننویسید.

 

دیده شده برخی از صاحبان گاوصندوق ها با این کار باعث سرقت دارایی های درون گاوصندوقشان شده اند و سارقان توانسته اند که با شماره گیری ترکیب های مختلفی از آن اعداد به رمز درست برسند و گاوصندوق را باز کنند.

البته قطعا و یقینا هر مدل و هر نوع گاوصندوقی باز خواهد شد. باز كردن گاوصندوق در بدترین حالت ممکن سه روز زمان خواهد برد.

ولی به هرحال زمان، دشمن شماره یک، سارق گاوصندوق است. پس تا می توانید زمان را از سارقان بگیرید.

 

بعضی اوقات بازگشایی گاوصندوق کاوه بدون دردسر های زیاد و بعضی وقتا باز كردن گاوصندوق با پیچیدگی ها و دردسر هایی همچون باز کردن درب با دیلم و آسیب زدن به درب گاوصندوق همراه است، پس تا میتوانید کار را برای سرقت سخت تر کنید.

 

سارق یا سارقان که در بحث بازگشایی گاوصندوق مطرح می کنیم لزوما یک فرد حرفه ای و سارق گاوصندوق هم ممکن است نباشد.

ممکن است یک دوست همساده یا هر فرد نزدیک به شما باشد، کارکنان یک شرکت اداره و… نیز می توانند دست به چنین کاری بزنند.

باز کردن گاوصندوق

با تیم امداد کاوه در تماس باشید

البته حمل گاوصندوق به نقطه ای دیگر و سپس بازگشایی گاوصندوق کاوه و سرقت محتویات آن همیشه بهترین و ایده آل سارقان است، اما شرایط همیشه به گونه ای نیست که موفق به این کار شوند.

ممکن است وزن گاوصندوق به گونه ای باشد که نتوانند آن را از محل دور کنند، یا حفاظ های خوبی برای گاوصندوق تعبیه شده باشد که نیاز به برش کاری و خارج کردن گاوصندوق از آن محل داشته باشد و.. که خب کار را برای سرقت سخت و سخت تر می کند و سارق ترجیح به بازگشایی گاوصندوق کاوه در محل می دهد.

اگر متوجه کم شدن محتویات گاوصندوق خود شدید و دیدید که خیلی از محتویات ارزشمندتان گم شده اند، البته پس از یک مدت طولانی که در منزل یا محل کار خود نبوده اید و گاوصندوق هم هیچ اثری از ضربه یا مته کاری روی بدنه اش ندارد:

در صورتی است که گاوصندوق شما توسط افراد آشنا و نزدیکانتان باز نشده باشد. ممکن است گاوصندوق شما قفلش دستگاری شده و بازگشایی گاوصندوق کاوه شما توسط فردی حرفه ای انجام شده است.

 

دست‌کاری قفل نیاز به تیزهوشی زیادی دارد و از دیگر روشهای سرقت و باز كردن گاوصندوق بسیار دشوارتر است.

ممکن است با روش انتخاب شاهراه یا راه فرعی این اتفاق افتاده باشد.

 

در میان اغلب سارقین، دست‌کاری قفل به‌عنوان “انتخاب شاهراه” برای بازگشایی گاوصندوق کاوه محسوب می‌شود. این به‌ علت این است که دست‌کاری قفل نابترین شکل سرقت گاوصندوق است.

 

باز کردن گاوصندوق

 

 

از لحاظ فنی، دست‌کاری قفل،به عنوان یک روش برای باز کردن درب گاوصندوق بدون لطمه زدن به گاوصندوق محسوب می شود که کاریست بسیار پیچیده.

در واقع از قفل بر ضد خودش میتوان استفاده کرد تا به رمز دست پیدا کرد. این روش ایده‌ال است زیرا اگر نگوییم هیچ، نیاز به ابزار کمی دارد و بهترین راه نفوذ به یک گاوصندوق است.

بازگشایی گاوصندوق کاوه – بازگشایی گاوصندوق کاوه

گرچه، نیاز به صبر بسیار زیادی دارد. همچنین سارق بایستی فهم خوبی از حرکت‌های مکانیکی قفل در شکل‌های مختلف آن و یا از بعضی خصوصیات صاحب گاوصندوق داشته باشد.

جالب است بدانید هنر دست‌کاری قفل بر پایه دیدگاهی علمی بمنظور بازگشایی گاوصندوق کاوه در سال ۱۹۴۰ توسط هری سی میلر ابداع شد.

با در نظر داشتن این موضوع، روش دیگر برای سرقت ( باز كردن گاوصندوق )، پیدا کردن رمز است.

علاوه بر رمزهای آزمایشی، سارقان ممکن است قبل از استفاده از ابزارشان، از ضربه زدن به اطراف گاوصندوق یا تجسس برای امتحان و به‌دست آوردن یا حدس شماره، استفاده کنند.

باز کردن گاوصندوق

باز كردن گاوصندوق توسط تیم امداد کاوه به شیوه ای انجام خواهد گرفت که کمترین آسیب به گاوصندوق شما وارد شود.

امداد کاوه بیش از 18 سال سابقه خدمت رسانی و ارائه گاوصندوق و خدمات آن را دارد و در این سال ها رضایت بالای مشتریان هم جزو افتخارات ما بوده است.

باز كردن گاوصندوق در امداد کاوه توسط خبره ترین افراد انجام می شود و معمولا آسیبی به گاوصندوق وارد نمی شود.

لازم به ذکر است اگر چنانچه به هر دلیلی گاوصندوق شما قفل شده و یا قفل کردید و رمز آن را فراموش کردید یا اینکه با وارد کردن چندین رمز مختلف قادر به باز کردن آن نیستید.

– یا اینکه فردی نا وارد به گاوصندوق شما دست زده و رمز آنرا تغییر داده یا به هر علتی دیگر گاوصندوق شما باز نمیشود بهترین راه کار این است که جهت بازگشایی گاوصندوق کاوه با تیم فنی ما تماس بگیرید و موضوع را به ما به صورت کامل توضیح دهید.

ما می توانیم در بازگشایی گاوصندوق کاوه شما را یاری کنیم و یا در صورت نیاز در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و اقدام به بازگشایی رمز گاوصندوق کاوه شما کنیم و رمز گم شده را برای شما پیدا کنیم.

همچنین در صورت امکان درب فولادی گاوصندوق شما را در مدت زمان کوتاه باز کنیم تا شما بتوانید به محتویات گاوصندوق خود دسترسی داشته باشید و بتوانید کار های خود را انجام دهید و وقفه ای در کارتان ایجاد نشود

باز كردن گاوصندوق – باز كردن گاوصندوق – باز كردن گاوصندوق

 

باز کردن گاوصندوق

 

جهت مشاوره برای بازگشایی گاوصندوق و دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

حمل گاوصندوق و بازگشایی گاوصندوق توسط ما انجام می شود. و می توانید با خیالی آسوده کار خود را به ما بسپارید.

 

کلام آخر

با در نظر گرفتن آنچه تا کنون در رابطه با گاوصندوق کاوه و خصوصیات منحصربه‌فرد آن گفته شد، در صورتی که شما هم جهت افزایش ایمنی دارایی خود، می‌خواهید گاوصندوق ضدسرقت کاوه را تهیه کنید؛ در صورت فراموش کردن رمز گاوصندوق هم می‌توانید از خدمات تیم امداد کاوه برای باز کردن گاوصندوق بدون کلید بهره بگیرید.